Додела Светосавских награда 2020. године

Поводом обележавања Светог Саве – Дана духовности у Републици Србији, 27.јануара 2020. године представници локалне самоуправе oпштине Деспотовац уручили нашим ученицима Светосавске награде у просторијама Техничке школе у Деспотовцу. Награде за резултате постигнуте у 2019. години уручили су председник општине Деспотовац Никола Николић и председник Скупштине општине Деспотовац Златко Марјановић Награђени ученици су Марко Васић и Немања Ђорђевић. Ученик 5. разреда Марко Васић за освојено 2. место на окружном такмичењу из српског језика које је одржано 6.04.2019.године у ОШ ''Д.С. Високи'' у Деспотовцу, а ученик 5. разреда Немања Ђорђевић за освојено 3. место на поменутом такмичењу. Ученици 5. разреда Марко Васић и Немања Ђорђевић су на општинском такмичењу које је одржано 17.03.2019. године у ОШ ''Стеван Немања'' у Стењевцу остварили веома запажене резултате и самим тим изборили пласман на окружно такмичење. Треба напоменути да је за овако добар остварени резултат заслужна и наставница српског језика Весна Миладиновић.