Ученици наше школе посетили су фабрику Украс

Дан планете Земље (22.април.2021.)

Дан шале (1.април) у Јасенову

Обележавање светског Дана борбе против вршњачког насиља

Изложба на тему Иво Андрић

Школска слава - Свети Сава

НАСТАВА - посете часовима 2020/21.

Дан здраве хране 16.октобар 2020.

У нашој школи обележен је 16. октобар Светски дан здраве хране. Основни циљ обележавања овог дана је промоција здравих животних навика – здраве, разноврсне и правилне исхране, која је најбитнији фактор за здравље ученика. У централном холу и дворишту школе ученици су заједно са својим одељењским старешинама имали поставке здраве хране. Наш циљ је био да ученици схвате значај правилне исхране у циљу превенције гојазности и других болести и поремећаја везаних за исхрану; да ученици покушају да промене традицоналне навике у начину припремања хране. На крају су сви присутни и добро расположени дегустирали здраву храну.
Дечија недеља 2020.

Презентација материјала о превенцији у борби против Корона вируса

Ученички парламент и педагог школе презентују материјал о превенцији Корона вируса