Дан школе 31.05.2018.године

Школском приредбом у 12 часова у Дому културе у Великом Поповићу ученици и наставници су обележили дан школе.
КРОС РТС-а 2018.ГОДИНА

Крос за ученике од 5. до 8. разреда одржан је 14.маја 2018.године у 12:30 на локалном пољском путу. Ученици од 1. до 4. разреда одржали су крос 11. маја у школском дворишту.
ЕКСКУРЗИЈА УЧЕНИКА 7. И 8. РАЗРЕДА 2017-2018 ГОД.

Ученици 7. и 8. разреда су 10. и 11. маја су отишли на екскурзију у Војводину. Први дан су обишли Сремске Карловце и Нови Сад, и у поподневним часовима стигли у Суботици и сместили се у хотел Патриа. Увече су имали организовану журку у једном локалу у Суботици. Другог дана су имали разгледање Суботице и одлазак на Палић, обилазак Зоо врта. У повратку кући обишли су Петроварадинску тврђаву и свратили на паузи у Великој Плани у Меку.
ИНФРАСТРУКТУРА ЖЕЛЕЗНИЦЕ СРБИЈЕ- ПРЕДАВАЊЕ О БЕЗБЕДНОСТИ 2018

Ученици од првог до четвртог разреда наше школе су дана 26.04.2018.године у 11h, присуствовали предавању о Безбедности деце у железничком саобраћају од стране запослених у Инфраструктури железнице Србије.
ВЕСЕЛА АПРИЛИЈАДА 2018.године

Ученици од првог до четвртог разреда наше школе обележили су месец шале симболичним маскембалом. Чланови комисије су одабрали по њиховом мишљењу најбоље маскиране ученике за ову школску годину. Веселој априлијади су нам се придружила деца из вртића.
Ускршња радионица 2018.година

Ученици наше школе, од првог до осмог разреда,својим радовима су обелеђили ускршње празнике.Радови су били постављени у холу школе.
Постављање нове столарије у школи у Медвеђи 2018

Мештани села Медвеђа су прикупили новчана средства да се обнови столарија у школи у Медвеђи.
Представа о насиљу преко интернета ОНЛИНЕ 2018

Ученици наше школе су у оквиру два термина у марту могли да одгледају ОNLINE представу о насиљима преко интернета.
Међународни дан матерњег језика 21.02.2018.године

ДАНА 21.02.2018.ГОДИНЕ У НАШОЈ ШКОЛИ СМО ОБЕЛЕЖИЛИ МЕЂУНАРОДНИ ДАН МАТЕРЊЕГ ЈЕЗИКА НА ПРЕПОРУКУ ДРУШТВА ШКОЛСКИХ БИБЛИОТЕКАРА СРБИЈЕ, ЧИТАЊЕ СТИХОВА,ДЕЛОВА КЊИГА,ЦИТАТА, ДИСКУСИЈУ НА ОВУ ТЕМУ СМО ПОЧЕЛИ У 11:55H У ШКОЛСКОЈ БИБЛИОТЕЦИ СА ОДАБРАНИМ УЧЕНИЦИМА ОД I ДО VIII РАЗРЕДА.
РАДИОНИЦА О ЗАНИМАЊИМА ЗА УЧЕНИКЕ VIII РАЗРЕДА 2018.ГОДИНА